Spotkanie autorskie z Kazimierzem Burnatem

41 Międzynarodowy Listopad Poetycki

Listopad jest szczególnym miesiącem w środowisku poetyckim, który promuje poetów oraz ich cenny dorobek.

Dlatego też, mieliśmy zaszczyt gościć Pana Kazimierza Burnata –poetę, publicystę, dziennikarza, pomysłodawcę i organizatora zacnych przedsięwzięć kulturalnych. Nasz gość to zasłużony działacz kultury, który może pochwalić się wieloma nagrodami min. odznaką,, Zasłużony Działacz Kultury”.

Poeta przybliżył nam wiersze z tomików: „Sycenie nieznanym” oraz „Przenikanie”, wspominając swoje przeżycia z lat młodości oraz opowieści
z różnych wypraw, w szczególności z Ukrainy gdzie został podwójnie uhonorowany odznaką „Narodowego Związku Pisarzy Ukrainy”.

Dziękujemy za miłą atmosferę Panu Kazimierzowi, mając nadzieję na kolejne spotkania, które pozostaną na długo w naszej pamięci.Dziękujemy również nauczycielom i młodzieży za przybycie oraz za zaangażowanie w spotkaniu.